Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema 2020-2021


Trainingsschema 2020-2021

Vanaf maandag 3 augustus 2020 zullen de (jeugd)trainingen weer volgens onderstaand schema gaan starten.

trainingsschema_2020-2021.JPG


//////////////////////////////////////

Trainingsschema  (per 3 aug 2020) :

MAANDAG                                    Veld                 Trainers                                                                                                      
18:00 - 19:30 JO7-1 1 A + B Jeroen Dekkers & ...
  JO8-1 1 A + B Jeroen Dekkers & Andre van Putten
  JO10-2 1 A + B Ronald Hardeman & Rene van Buren
  JO10-1 1 A + B Dennis Mud, Robert Aarens & Rene van Buren
  JO11-1 1 A + B Cees van der Voorden & Walter Bollaart
  JO13-1 2 A + B Mario Spuijbroek & Robert Lubeek
  MO13-1 2 A + B Ivo van Wel & Tygo Jacobs
19:30 - 21:00 JO17-1 2 A + B  Art van der Jagt & Geert Heezen
  JO17-1 2 A + B Art van der Jagt & Geert Heezen
  JO19-1 1 A Ruud Coenradie & Xander Loef
20:00 - 21:30 VROUWEN  1 B Jan Kleinendorst
  ZAT 3 3 A Otto Hoogendijk
       
       
DINSDAG      
       
20:00 - 21:30 SELECTIE 1 A + B Adri van Tiggelen, Adil Boujddayn & Otto Hoogendijk
  ZON 1 2 of 3  
  ZAT 5 2 of 3 Marcel van der Zande
       
       
WOENSDAG      
18:00 - 19:30 JO7-1  2 A + B Jeroen Dekkers & ..
  JO8-1  2 A + B Jeroen Dekkers & Andre van Putten
  JO10-2  2 A + B Ronald Hardeman & Rene van Buren
  JO10-1  2 A + B Dennis Mud, Robert Aarens & Rene van Buren
  JO11-1  2 A + B Cees van der Voorden & Walter Bollaart
  JO13-1  1 A + B Mario Spuijbroek & Robert Lubeek
  MO13-1  1 A + B Ivo van Wel & Tygo Jacobs
19:30 - 21:00 JO17-1  1 B Art van der Jagt & Geert Heezen
  JO17-2  1 B Art van der Jagt & Geert Heezen
20:00 - 21:30 VROUWEN 1  2 B Jan Kleinendorst
  ZAT 3  1 A Otto Hoogendijk
       
       
DONDERDAG      
18:30 - 19:45 JO19-1 1 A + B Ruud Coenradie & Xander Loef
      ^ veld uiterlijk 19:45 verlaten
       
20:00 - 21:30 SELECTIE 1 A + B Adri van Tiggelen, Adil Boujddayn & Otto Hoogendijk
  ZAT 4 2 of 3  
  ZAT 5 2 of 3 Marcel van der Zande
  ZAT 6 2 of 3 Bradley Engel
  ZON 1 2 of 3  
       
       
ZATERDAG      
9:30 - 10:30  

 
       
       



////////////////////////////////////////

Schema B (Regenschema) volgt hieronder ......

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!