Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Zaterdag 2



Beker- & Competitieprogramma 2017-2018 :


         Datum

Tijd

   Oud-Beijerland   2  (res. 3e   klasse)

 

 

 

 

  2 september 2017

12:30 uur

NSVV   2

-  Oud-Beijerland 2

  9 september 2017

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-  De Jonge Spartaan 2

16   september 2017

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-  IJVV De Zwervers 2

 

 

 

 

 

 

 

 

23   september 2017

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   Bolnes 2

30   september 2017

14:30 uur

RVVH   3

-   Oud-Beijerland 2 

  7 oktober 2017

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   Barendrecht 4

14   oktober 2017

11:30 uur

GOZ   2

-   Oud-Beijerland 2  

21   oktober 2017

 

Beker

 

28   oktober 2017

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   Charlois 2

  4 november 2017

12:30 uur

Binnenmaas   3

-   Oud-Beijerland 2

11   november 2017

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   Smitshoek 3

18   november 2017

12:00 uur

Pernis   2

-   Oud-Beijerland 2 

25   november 2017

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   NBSVV 2

  2 december 2017

14:30 uur

SHO   3

-   Oud-Beijerland 2  

  9 december 2017

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   Rhoon 2

16   december 2017

 

Inhaal   / Beker

 

27   januari 2018

 

Vrij

 

  3 februari 2018

 

Inhaal   / Beker

 

10   februari 2018

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   GOZ 2

17   februari 2018

12:15 uur

Barendrecht   4

-   Oud-Beijerland 2 

24   februari 2018

 

Inhaal   / Beker

 

  3 maart 2018

 

Inhaal   / Beker

 

10   maart 2018

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   Binnenmaas 3

17   maart 2018

11:30 uur

Charlois   2

-   Oud-Beijerland 2  

24   maart 2018

12:00 uur

NBSVV   2

-   Oud-Beijerland 2

31   maart 2018

 

Vrij

 

  7 april 2018

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   RVVH 3

14   april 2018

12:00 uur

Bolnes   2

-   Oud-Beijerland 2 

21   april 2018

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   Pernis 2

28   april 2018

 

Inhaal   / Beker

 

  5 mei 2018

 

Inhaal   / Beker

 

12   mei 2018

13:00 uur

Smitshoek   3

-   Oud-Beijerland 2

19   mei 2018

12:00 uur

Oud-Beijerland   2

-   SHO 3

26   mei 2018

11:30 uur

Rhoon   2

-   Oud-Beijerland 2  




Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!